Reciklažno dvorište Općine Ivankovo: Informativno-edukativne radionice

Općina Ivankovo poziva sve mještane Općine Ivankovo na informativno – edukativne radionice o reciklaži otpada, koje će se održati prema sljedećem rasporedu:

– 29. 10. 2019. god. u 16 sati – IVANKOVO – za mještane Općine Ivankovo
Mjesto održavanja: Gospodarska zona, Reciklažno dvorište (šator)

– 30. 10. 2019. god. u 16 sati – IVANKOVO – za djecu sa područja Općine Ivankovo, Predstava za djecu „NAŠ ZELENI SVIJET“ u izvedbi kazališta „Snješko“ Zagreb
Mjesto održavanja: Gospodarska zona, Reciklažno dvorište (šator)

– 31. 10. 2019. god. u 16 sati – IVANKOVO – za poduzetnike, gospodarstvenike, vlasnike OPG, udruge građana, vijećnike Općinskog vijeća, predsjednike MO, ravnatelje škola i vrtića na području općine Ivankovo
Mjesto održavanja: Gospodarska zona, Reciklažno dvorište (šator)

Radionice se organiziraju u sklopu projekta „Izgradnja reciklažnog dvorišta na području Općine Ivankovo“, koji je financiran sredstvima EU iz Kohezijskog fonda kroz Operativni program Konkurentnost i kohezija 2014-2020.

Radujemo se vašem dolasku!